o mnie

To strona o mnie, w wycinku hobby jakim jest turystyka piesza i krajoznawstwo.

Cieszę się, że odwiedziliście mojego bloga - Przodownika Turystyki Pieszej Polskiego Towarzystwa Turystyczno- Krajoznawczego, co może oznaczać, że podobnie jak ja, uprawiacie ten rodzaj turystyki aktywnej, i że pozostaje ona w Waszym szerszym zainteresowaniu.

Na moją pierwszą wycieczkę z Kołem Terenowym Śródmieście Oddziału Stołecznego Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego im. Aleksandra Janowskiego poszedłem we wrześniu 2015 r. Od lutego roku następnego należę do PTTK i jestem zrzeszony w w/w Kole. W 2017 r. ukończyłem kurs organizatora turystyki prowadzony przez Koło nr 1 PTTK przy Politechnice Warszawskiej Oddziału Międzyuczelnianego w Warszawie. W tym samym roku zdobyłem małą Odznakę Turystyki Pieszej w stopniu srebrnym. We wrześniu 2017 r. uczestniczyłem w XV Podlaskim Rajdzie Długodystansowym pamięci Jacka Konopko ZAŻYNEK 2017 organizowanym przez Regionalny Oddział PTTK w Białymstoku pokonując dystans 50 km, zaś w październiku 2018 r. pokonałem dystans 100 km na trasie LXV Maratonu Pieszyego w Puszczy Kampinowskiej im. Andrzeja Zboińskiego. Od kwietnia 2018 r. jestem Przodownikiem Turystyki Pieszej PTTK III stopnia z uprawnieniami na woj. Mazowieckie, (nr leg 11037) zaś od czerwca tego roku prowadzę własne wycieczki. W marcu 2019 r. ukończyłem kurs znakowania nizinnych szlaków pieszych i złożyłem z wynikiem pozytywnym egzamin przewidziany dla kandydatów na znakarzy nizinnych szlaków pieszych. Mój numer legitymacji Znakarza Szlaków Nizinnych wydanej przez Zarząd Główny PTTK - Komisję Turystyki Pieszej to 1195. W kwietniu 2019 r. została mi nadana ODZNAKA HONOROWA Koła Terenowego "Śródmieście" PTTK - "Za zasługi w upowszechnianiu turystyki i krajoznawstwa". Wykonuję zawód zaufania publicznego. Turystykę pieszą i działalność społeczną w tym zakresie traktuję wyłącznie jako hobby. 

Odwiedzając mojego bloga znajdziecie informacje związane z prowadzonymi przeze mnie wycieczkami pieszymi "Mazowieckie Zaścianki" oraz "Z plecakiem przez Mazowsze". Dodatkowo dla upamiętnienia wspólnie spędzonego czasu zamieszczam fotografie z wycieczek. Na stronach znajdziecie również informacje Wam dedykowane - ciekawe strony, oraz poradnik turysty pieszego. Aby blog żył między wycieczkami, postaram się dzielić z Wami tym, co uważam za ciekawe. Polecam to lekturze.Do kontaktu podaję:
e-mail: kolorowemazowsze@gmail.com
mobile: 791778896

Albert Dreger

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

INFO - "Dla chętnych" - czyli nowa propozycja Kol. Tomka Sikorskiego na 31 stycznia br. ( niedziela )

Turyści i Krajoznawcy. Przekazuje kolejną informacje z rodzaju "Dla chętnych" Kol.Tomka Sikorskiego. Pozdrawiam, Albert