czwartek, 3 października 2019

Jak zostać Przodownikiem Turystyki Pieszej PTTK ?


Mili,

Z własnych spostrzeżeń i doświadczeń wiem, że czasami do czegoś trzeba być zachęconym, czasami zaś brak jest informacji, do tego żeby coś zrobić bez zbytnich przeszkód.

Tu i teraz mam na myśli to, że spośród nas piechurów, jest grupa osób które mają wszelkie predyspozycje do prowadzenia wycieczek pieszych. Jak zostać Przodownikiem Turystyki Pieszej ? Jest dobra ku temu okazja, ponieważ, Studencki Klub Przewodników Turystyki Górskiej działający przy Oddziale Międzyuczelnianym PTTK w Warszawie organizuje Kurs Organizatora Turystyki ( tzw. kurs szkolenia ogólnego ). Ukończenie kursu jest warunkiem do podejścia do egzaminu na mianowanie na Przodownika Turystyki Pieszej PTTK. Egzaminy takie są prowadzone między innymi dwa razy w roku ( kwiecień i listopad ) w Oddziale Stołecznym PTTK.

Szkolenie rozpoczyna się 22 października br. i trwać będzie do początku marca 2020 r. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu na terenie Politechniki Warszawskiej. Poniżej zamieszczam link do harmonogramu wykładów, oraz materiałów na szkolenie. Zapewniam, że kurs jest ciekawy i rozwijający.
Polecam również stronę internetową Komisji Turystyki Pieszej Zarządu Głównego PTTK, a na niej Regulamin Przodownika Turystyki Pieszej PTTK ( w zakładce PTP )


Zachęcam Was do tego, abyście poszerzyli grono Koleżanek i Kolegów prowadzących nasze wycieczki.

Albert
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cotygodniowy dowcip dla turysty...

Żona do męża. - Co to za dwie dziewczyny ? - Sama chciałaś, żebym poszukał pary Japonek na lato... AD